O nas - GrFoto.Org - Fotografie sportowe
Agencja Fotograficzna GrFoto powstała w 2009 roku, z połączenia wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym spojrzeniem na sztukę, którą niewątpliwie jest fotografia.


Nasz doświadczony zespół wykonuje szybko i profesjonalnie każde zlecenie, a nasze realizacje były niejednokrotnie publikowane w dziennikach, czasopismach, przewodnikach i wykorzystywane w międzynarodowych mediach.


Nasze usługi obejmują oprawę fotograficzną takich wydarzeń jak:

  • imprezy firmowe, targi, konferencje
  • koncerty i eventy reklamowe
  • imprezy okolicznościowe
  • wydarzenia sportowe
  • posiadamy również w pełni profesjonalne mobilne studio fotograficzne do wykorzystania w dowolnym miejscu w kraju i na świecie

Dla Państwa wygody stworzyliśmy zaawansowany kanał dystrybucyjny, pozwala on na rozsyłanie materiału w czasie rzeczywistym do zainteresowanych mediów, jak również poprzez servery ftp i e-mail do odbiorców zleconych przez Agencje Reklamowe lub Public Relations.


Nasza interaktywna strona internetowa www.grfoto.org, wyposażona jest w pełni funkcjonalną wyszukiwarkę, ułatwiającą obsługę obszernej bazy zdjęć agencji GrFoto, która jest codziennie aktualizowana.


Jeżeli zdecydują się Państwo na nasze usługi, zostanie dla Państwa zlecenia utworzona galeria i wygenerowane hasło dostępowe. Zdjęcia będą dostępne on-line z każdego zakątka świata, a uproszczony sysem pozwoli na szybkie zamówienie i dystrybucję wybranego materiału elektronicznego lub odbitek prosto do rąk klienta.
Oferujemy doświadczenie, profesjonalizm i przystępne ceny. Ze względu na zróżnicownie zleceń, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zespół GrFoto.